Peršokti prie turinio

Koridorius.lt © - Jūsų žaidimo kokybė - mūsų prioritetas
Nuotrauka

UNBAN: Go Play Mario

- - - - -

• Please log in to reply
8 atsakymai į šią temą

Atsipalaidaves

Atsipalaidaves

Žaidėjas

• 6 Pranešimai
1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Go Play Mario

2. Užbaninusio Administratoriaus Slapyvardis žaidime: ecK.P/i like to juke.
3. Už ką buvote užblokuotas?: DEMO I FORUMA
4. Nuotraukos/Demo įrodymai: http://www1.zippysha...5PCUr/file.html
5. Nuo kuriuos vietos žiūrėti demo (pradžios/vidurio/pabaigos): Nežinau , net neisivaizduoju už ką gavau baną
6. Trumpas paaiškinimas:Atėjau pažaistii ir gavau baną

Juke

Juke

Pažengęs žaidėjas

• 23 Pranešimai

BHOP Script, per demo akivaizdžiai matosi jog šokinėji ir per /showkeys nerodo " JUMP " :)

Atsipalaidaves

Atsipalaidaves

Žaidėjas

• 6 Pranešimai

BHOP Script, per demo akivaizdžiai matosi jog šokinėji ir per /showkeys nerodo " JUMP " :)

Esmė tame kad tu neišmanai apie čytus, tu net nežinai kaip atrodo žaidėjas su scriptais, Savo geriau DEMO patikrink, ir galėsi pasakyt jog ir tu pats čytini. O tu manai kad esi adminas tai esi teisesnis ? 

Juke

Juke

Pažengęs žaidėjas

• 23 Pranešimai

Esmė tame kad tu neišmanai apie čytus, tu net nežinai kaip atrodo žaidėjas su scriptais, Savo geriau DEMO patikrink, ir galėsi pasakyt jog ir tu pats čytini. O tu manai kad esi adminas tai esi teisesnis ? 

Supranti, aš ne čytų ekspertas, man atrodo kad jis " BHOP " Script, ir su manimi nepasigynčiosi, BANINAU 2Dienas, o ne visam, pažiūrėti jo demo.. :) o btw, manęs demo niekas neprašo, nes žino kad normaliai/gerai žaidžiu nuo senesnių laikų, o čia pirma karta matytas pacaniukas; )

Atsipalaidaves

Atsipalaidaves

Žaidėjas

• 6 Pranešimai

Supranti, aš ne čytų ekspertas, man atrodo kad jis " BHOP " Script, ir su manimi nepasigynčiosi, BANINAU 2Dienas, o ne visam, pažiūrėti jo demo.. :) o btw, manęs demo niekas neprašo, nes žino kad normaliai/gerai žaidžiu nuo senesnių laikų, o čia pirma karta matytas pacaniukas; )

O ka tu itarineji del showkeys kad jis čyteris ?  supranti kad showkeys buginasi ? pats atkreipk demesi i showkeys zaidime. Ir nekaltink žaideju kad jie bhop sctiprai nors jie nera tokie.

HyuNa

HyuNa

Dievas

• 44 Pranešimai
  • Privilegijos: Nėra

Normaliai zaist nezaidi, tik pakenciamai. As zaidziu normaliai :)

Juke

Juke

Pažengęs žaidėjas

• 23 Pranešimai

Normaliai zaist nezaidi, tik pakenciamai. As zaidziu normaliai :)

Nu cia tai jooo :DD 

Juke

Juke

Pažengęs žaidėjas

• 23 Pranešimai

O ka tu itarineji del showkeys kad jis čyteris ?  supranti kad showkeys buginasi ? pats atkreipk demesi i showkeys zaidime. Ir nekaltink žaideju kad jie bhop sctiprai nors jie nera tokie.

Vienu žodžiu, KIRIL Nuspręs kas bus :)

• Atsipalaidaves likes this

nutis

nutis

Žaidėjas

• Akis
  • 0 Pranešimai
  • Privilegijos: Nėra

Švarus normaliai, jei būtų BHOP SCRIPT rodytu, kad žmogus spaudinėja space jei laikytu taip veikia BHOP SCRIPT, o jei nerodo /showkeys ką spaudžia tai gali būti bugas, nes jau yra testų padaryta jei būni autobhop laikai space tiesiog rodo, kad normaliai šokinėji paprašai palaikyti space rodo, kad šokinėji ir viskas...

• Atsipalaidaves and Juke mėgsta tai

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)