Peršokti prie turinio

Koridorius.lt © - Jūsų žaidimo kokybė - mūsų prioritetas
Nuotrauka

exE ~ Dži Dži į prižiūrėtojus

- - - - -

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

nutis

nutis

Žaidėjas

• Akis
  • 0 Pranešimai
  • Privilegijos: Nėra
1. Jūsų slapyvardis serveryje: exE ~ DŽI DŽI

2. Amžius; 16 metų

3. Skype: darka6060

4. Turite legalų Steam? Taip turiu su 1.6, bet dabar yra uždėtas alert į draugus pakviesti negaliu, bet žaisti su juo galiu ir lankytis legaliuose serveriuose galiu.

5. Trumpai kodėl pildote į prižiūrėtojo pareigas: Noriu prisidėti prie serverio veiklos, padėti plėsti projektą, serveryje daryti tvarką, kad būtų mažiau žaidėjų kurie darytų nesąmones, nes dabar serveryje tikrai yra mažai tvarkos, gauna žaidėjas ban'ą apeina ban su kitų steam arba ateina išviso su NON-STEAM, atėjęs į projektą padaryčiau, kad tai jau nevyktu, nes žaidėjus kartais tas užknisa, serveryje būtų didelė tvarka, nebūtų leidžiami įžeidinėjami žaidėjai nieko nesakau būna, kad pats dažnai įžeidžių žaidėjus, bet būdamas prižiūrėtojų manau tokių dalykų tikrai nebūtų, nes rodyčiau pavyzdį žaidėjams ko iki šiol dariau labai mažai, bet visiems yra suteikiamas šansas pasitaisyti. 

6. Trumpai apie save (charakterio bruožai, hobis, kuo užsiimate laisvalaikiu): Man yra 16 metų, esu kantrus tas yra labai gerai ir tikrame gyvenime ir virtualioje erdvėje, kartais esu labai įžūlus, bet čia manau kiekvienas turime blogų savybių, tai aš noriu tai pasakyti, esu atsidavęs labai, tai manau nebūtų problemų su manimi.

7. Kiek laiko žaidžiate Koridorius.lt? 2 metus su pertraukomis. 

8. Jūsų aktyvumas per dieną serveryje: ~5 valandos. 

Nelaukiu tokių komentarų už ar prieš noriu, kad pats serverio savininkas, tai nuspręstu =)

• Juke likes this

HyuNa

HyuNa

Dievas

• 44 Pranešimai

sekmes nuti! <3

• nutis likes this

Juke

Juke

Pažengęs žaidėjas

• 23 Pranešimai

Sekmes :)

• nutis likes this

Akagami

Akagami

Dievas

• 36 Pranešimai

esu kantrus 

AXAXAXAXAXAX

nutis

nutis

Žaidėjas

• Akis
  • 0 Pranešimai

AXAXAXAXAXAX

Tai tiesa kas juokinga? :)

Akagami

Akagami

Dievas

• 36 Pranešimai

tau kazkas pasakys pisk naxui, tu pradesi ant jo varyt ir jam bana tada, kantrusis

nutis

nutis

Žaidėjas

• Akis
  • 0 Pranešimai

tau kazkas pasakys pisk naxui, tu pradesi ant jo varyt ir jam bana tada, kantrusis

Dabar taip nėra minėjau temoje, kad yra ir blogų bruožų ponas prašyčiau neteršt mano temos. 

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)