Peršokti prie turinio

Koridorius.lt © - Jūsų žaidimo kokybė - mūsų prioritetas
Nuotrauka

stringas vel free ban

• Please log in to reply
9 atsakymai į šią temą

kod4ss

kod4ss

Pažengęs žaidėjas

• AkisAkis
  • 20 Pranešimai

Opa kiril nenori nieko daryt?

http://www40.zippysh...1sVw0/file.html

BeAsT

BeAsT

Žaidėjas

• 8 Pranešimai

tai kad tie banai visi normalus pastoviai ateini i serva bendraut normaliai nemoki su kitais zaidejais, muzika pastoviai leidineji, ai dar kaip tu ten sakei man kai isbaninau tave "Sedesi be admino, mane KIRIL unbanins ir pns" gauni banus nusipelnytai tai ir sedek tarp to ban....

Mantas

Mantas

Žaidėjas

• 3 Pranešimai
  • Vieta: Rietavas
  • Privilegijos: VIP

tai kad muzikos prašė ir kiti tai manau del šito nėra problema? p.s yra mute. jaučiu man vienam žmogus nėra užkliuves ir nieko blogo nesu matęs kad padarytu.Peace

BeAsT

BeAsT

Žaidėjas

• 8 Pranešimai

tai kad muzikos prašė ir kiti tai manau del šito nėra problema? p.s yra mute. jaučiu man vienam žmogus nėra užkliuves ir nieko blogo nesu matęs kad padarytu.Peace

Tai tegul ta muzika sau pasilieka del pora zmoniu kurie nori klausytis turi visi mutintis ir gaist savo laika... "O kaip tu sakai nieko blogo nedaro"  Daznai kai ateina i serva izeidineja kitus kaip ir sakiau grasina kad "pasakys KIRIL ir nujims ban" nors as niekada uz dyka nebaninu..

kod4ss

kod4ss

Pažengęs žaidėjas

• AkisAkis
  • 20 Pranešimai

Tai tegul ta muzika sau pasilieka del pora zmoniu kurie nori klausytis turi visi mutintis ir gaist savo laika... "O kaip tu sakai nieko blogo nedaro"  Daznai kai ateina i serva izeidineja kitus kaip ir sakiau grasina kad "pasakys KIRIL ir nujims ban" naors as niekada uz dyka nebaninu..

Jeigu zmones nori muzikos buvo votas tai ir leidziu to neuzdrausi. Ant tave visas servas stumia kad pievas darai, susirenka zmones isbanini puse servo ir duchu visokiu vadina nu.. Pats pievas pjauni ir cia kaska db irodyt bandai :)

BeAsT

BeAsT

Žaidėjas

• 8 Pranešimai

Jeigu zmones nori muzikos buvo votas tai ir leidziu to neuzdrausi. Ant tave visas servas stumia kad pievas darai, susirenka zmones isbanini puse servo ir duchu visokiu vadina nu.. Pats pievas pjauni ir cia kaska db irodyt bandai :)

Visa serva isbaninu ir kokiam as serveri visus isbaninau?

BeAsT

BeAsT

Žaidėjas

• 8 Pranešimai

Ir tu rimtai manai kad man idomu kad kazkas ant manes stumia, kad kazkokie 13-likiniai kazka sako, cia taip visada buna nes botai pagaut negali

Mantas

Mantas

Žaidėjas

• 3 Pranešimai

kokį visa skaityt visu pirma išmok,tada rašyk gėdos nesidaręs ir vėju nešnekėjes. ir pačiam reiktu biški mandagumo ne apie kitus tik šnekėk nes nelabai jau toks intelektas esi ;) ir kažkaip pasakyčiau kad pats "13-likinis" esi :)

BeAsT

BeAsT

Žaidėjas

• 8 Pranešimai

kokį visa skaityt visu pirma išmok,tada rašyk gėdos nesidaręs ir vėju nešnekėjes. ir pačiam reiktu biški mandagumo ne apie kitus tik šnekėk nes nelabai jau toks intelektas esi ;) ir kažkaip pasakyčiau kad pats "13-likinis" esi :)

nu jo pradekim ziuret i rasta.... va cia tai jooo

Mantas

Mantas

Žaidėjas

• 3 Pranešimai

koki dar rašta sakau skaityt išmok... nebturiu žodžiu peace. :) 

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)